Περιγραφή
Λάμπα οικονομίας reflector Par 38 20W 230V Ε27 , κίτρινου χρώματος , 920Lm Dais
5,00 € Original price was: 5,00 €.1,50 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 1,50 €.
Άμεσα διαθέσιμο
Λάμπα οικονομίας reflector Par 38 20W 230V Ε27 , κίτρινου χρώματος , 920Lm Dais
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Γωνία Δέσμης Φωτός | 96 |
| Μοντέλο | Καθρέπτου |
| Χρώμα Βάσης | ΛΕΥΚΟ |
| Χρώμα Γυαλιού | Κίτρινο |
| Dimmable | ΌΧΙ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700Κ |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | 80 |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | Οικονομίας |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διάμετρος | 122mm |
| Ύψος | 136mm |
| Τάση Voltage | 230V |
| Ισχύς WATT | 20 |
| Φωτεινότητα Lumens | 920 |
| Ώρες Ζωής H | 8000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 20 |
| Ντουί Λαμπτήρα | Ε27 |
| Τύπος -Σχήμα Λαμπτήρα | Reflector |
| Υλικό Κατασκευής | ABS |
| Συσκευασία | 1 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.