Περιγραφή
Λάμπα Ιωδίνης R7S 200W L78mm 230V , 2900K 3000Lm Giako
2,50 € Original price was: 2,50 €.1,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 1,00 €.
Άμεσα διαθέσιμο
Λάμπα Ιωδίνης R7S 200W L78mm 230V , 2900K 3000Lm Giako
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Μοντέλο | R7S |
| Χρώμα Γυαλιού | ΔΙΑΦΑΝΟ |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2900Κ |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | Αλογόνου |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διάμετρος | 8mm |
| Ύψος | 78mm |
| Τάση Voltage | 230V |
| Ισχύς WATT | 200 |
| Φωτεινότητα Lumens | 3000 |
| Ώρες Ζωής H | 2000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 20 |
| Ντουί Λαμπτήρα | R7S |
| Υλικό Κατασκευής | Γυαλί |
| Συσκευασία | 1 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.