Περιγραφή
Λάμπα ιωδίνης reflector Par 38 75W 230V Ε27 , κίτρινου χρώματος , Giako
3,00 € Original price was: 3,00 €.1,20 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 1,20 €.
Άμεσα διαθέσιμο
Λάμπα ιωδίνης reflector Par 38 75W 230V Ε27 , κίτρινου χρώματος , Giako
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Μοντέλο | PAR 38 |
| Χρώμα Βάσης | ΛΕΥΚΟ |
| Χρώμα Γυαλιού | Κίτρινο |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2900Κ |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | Αλογόνου |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διάμετρος | 123mm |
| Ύψος | 132mm |
| Τάση Voltage | 230V |
| Ισχύς WATT | 75 |
| Ώρες Ζωής H | 1500 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 20 |
| Ντουί Λαμπτήρα | Ε27 |
| Τύπος -Σχήμα Λαμπτήρα | Reflector |
| Υλικό Κατασκευής | ABS |
| Συσκευασία | 1 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.