Περιγραφή
Λάμπα φθορίου Τ8 10W G13 230V διαχωρισμού χρωμάτων , Black Light Giako
3,00 € Original price was: 3,00 €.2,80 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 2,80 €.
Άμεσα διαθέσιμο
Λάμπα φθορίου Τ8 10W G13 230V διαχωρισμού χρωμάτων , Black Light Giako
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Μοντέλο | Φθορίου |
| Χρώμα Γυαλιού | Μαύρο |
| Dimmable | ΌΧΙ |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | Φθορίου |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διάμετρος | 26mm |
| Ύψος | 331mm |
| Τάση Voltage | 230V |
| Ισχύς WATT | 10 |
| Ώρες Ζωής H | 3000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 20 |
| Ντουί Λαμπτήρα | G13 |
| Συσκευασία | 1 |
| Υλικό Κατασκευής | Γυαλί |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.