Περιγραφή
Λάμπα Led Filament Candle C37 6W Ε14 Dimmable 220-240V σε θερμό λευκό 3000Κ ,600Lm Giako Led
5,00 € Original price was: 5,00 €.3,30 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 3,30 €.
Άμεσα διαθέσιμο
Λάμπα Led Filament Candle C37 6W Ε14 Dimmable 220-240V σε θερμό λευκό 3000Κ ,600Lm Giako Led
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Γωνία Δέσμης Φωτός | 300d |
| Μοντέλο | Κερί Candle |
| Χρώμα Γυαλιού | ΔΙΑΦΑΝΟ |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000Κ |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | 80 |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | LED |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE, ErP |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διάμετρος | 35mm |
| Ύψος | 100mm |
| Τάση Voltage | 220-240V |
| Ισχύς WATT | 6 |
| Φωτεινότητα Lumens | 600 |
| Ώρες Ζωής H | 15000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E14 |
| Αριθμός Led Chip | 4Filament |
| Υλικό Κατασκευής | Γυαλί |
| Συσκευασία | 1 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.