Περιγραφή
Προβολέας Led Flood Light 10W Με Ανιχνευτή 230V AC/DC IP54 6500K
18,00 € Original price was: 18,00 €.10,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 10,00 €.
Άμεσα διαθέσιμο
Προβολέας Led Flood Light 10W Με Ανιχνευτή 230V AC/DC IP54 6500K
| Βάρος | 0,36 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Βάσης | ΜΑΥΡΟ |
| Χρώμα Γυαλιού | ΔΙΑΦΑΝΟ |
| Dimmable | ΌΧΙ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500Κ |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | LED |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Τάση Voltage | 230V |
| Ύψος | 138mm |
| Led Chip Brand Name | SMD |
| Διαστάσεις | 109mmX138mm |
| Ισχύς WATT | 10 |
| Φωτεινότητα Lumens | 900 |
| Ώρες Ζωής H | 30000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 54 |
| Τοποθέτηση | ΕΠΙΤΟΙΧΟ |
| Υλικό Κατασκευής | ΜΕΤΑΛΛΟ ΚΑΙ ΓΥΑΛΙ |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.