Περιγραφή
Λάμπα Led Globe P45 8SMD-7W E14 230V 4000K 25000H – Σφαιρική
Λάμπα Led Globe P45 8SMD-7W E14 230V 4000K 25000H – Σφαιρική
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Γωνία Δέσμης Φωτός | 220d |
| Μοντέλο | Σφαιρικό P45 |
| Χρώμα Βάσης | ΛΕΥΚΟ |
| Χρώμα Γυαλιού | ΜΑΤ |
| Dimmable | ΌΧΙ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4000K |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | 80 |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | LED |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διάμετρος | 45mm |
| Ύψος | 80mm |
| Τάση Voltage | 185-260V |
| Διαστάσεις | d45mmX80mm |
| Ισχύς WATT | 7 |
| Φωτεινότητα Lumens | 560 |
| Ώρες Ζωής H | 25000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 43 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E14 |
| Τύπος -Σχήμα Λαμπτήρα | Σφαιρική |
| Αριθμός Led Chip | 8SMD |
| Υλικό Κατασκευής | ABS |
| Συσκευασία | 1 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.