Περιγραφή
Λάμπα οικονομίας reflector GU10 230V 9W, αργή έναυση με μεγάλη διάρκεια ζωής, 6500K 180Lm Glou.
3,00 € Original price was: 3,00 €.0,50 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 0,50 €.
Άμεσα διαθέσιμο
Λάμπα οικονομίας reflector GU10 230V 9W, αργή έναυση με μεγάλη διάρκεια ζωής, 6500K 180Lm Glou.
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Γωνία Δέσμης Φωτός | 38 |
| Μοντέλο | Καθρέπτου |
| Χρώμα Βάσης | ΛΕΥΚΟ |
| Χρώμα Γυαλιού | ΜΑΤ |
| Dimmable | ΌΧΙ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500Κ |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | 80 |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | Οικονομίας |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διάμετρος | 50mm |
| Ύψος | 75mm |
| Τάση Voltage | 230V |
| Ισχύς WATT | 9 |
| Φωτεινότητα Lumens | 180 |
| Ώρες Ζωής H | 6000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 20 |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Τύπος -Σχήμα Λαμπτήρα | Reflector |
| Υλικό Κατασκευής | ABS |
| Συσκευασία | 1 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.