Περιγραφή
Λάμπα Led Spotlight Mr11 4W Gu4 12v Ac σε ψυχρό λευκό 6500K , 300Lm Glou LedArt
5,00 €
Άμεσα διαθέσιμο
Λάμπα Led Spotlight Mr11 4W Gu4 12v Ac σε ψυχρό λευκό 6500K , 300Lm Glou LedArt
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Γωνία Δέσμης Φωτός | 36d |
| Μοντέλο | MR11 |
| Χρώμα Βάσης | ΛΕΥΚΟ |
| Dimmable | ΌΧΙ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500Κ |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | 80 |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | LED |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διάμετρος | 35mm |
| Ύψος | 41mm |
| Τάση Voltage | 12V |
| Ισχύς WATT | 4 |
| Φωτεινότητα Lumens | 300 |
| Ώρες Ζωής H | 25000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 20 |
| Τύπος -Σχήμα Λαμπτήρα | Dichroic Mr11 |
| Αριθμός Led Chip | 4 |
| Υλικό Κατασκευής | ABS |
| Συσκευασία | 1 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.