Περιγραφή
Λάμπα Led Spotlight Par 16 7W 60o Gu10 220-240V Ac σε θερμό λευκό 2700K , 480Lm Glou LedArt
4,00 € Original price was: 4,00 €.2,80 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 2,80 €.
Άμεσα διαθέσιμο
Λάμπα Led Spotlight Par 16 7W 60o Gu10 220-240V Ac σε θερμό λευκό 2700K , 480Lm Glou LedArt
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Γωνία Δέσμης Φωτός | 60d |
| Μοντέλο | Par16 Gu10 |
| Χρώμα Βάσης | ΛΕΥΚΟ |
| Dimmable | ΌΧΙ |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | 80 |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | LED |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διάμετρος | 50mm |
| Ύψος | 55mm |
| Τάση Voltage | 220-240V |
| Ισχύς WATT | 7 |
| Φωτεινότητα Lumens | 480 |
| Ώρες Ζωής H | 30000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 20 |
| Τύπος -Σχήμα Λαμπτήρα | PAR16 GU10 |
| Αριθμός Led Chip | 8SMD |
| Υλικό Κατασκευής | ABS |
| Συσκευασία | 1 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.