Περιγραφή
Φωτιστικό Cabinet Led Light 18W 240V 4000K (LU2013) Κουζίνας
16,00 €
Άμεσα διαθέσιμο
Φωτιστικό Cabinet Led Light 18W 240V 4000K (LU2013) Κουζίνας
| Βάρος | 0,42 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Βάσης | ΛΕΥΚΟ |
| Χρώμα Γυαλιού | ΜΑΤ |
| Dimmable | ΌΧΙ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4000K |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | 80 |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | LED |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Τάση Voltage | 230V |
| Led Chip Brand Name | 2835 SMD |
| Διαστάσεις | 616mmX75mmX25mm |
| Ισχύς WATT | 18 |
| Φωτεινότητα Lumens | 1260 |
| Ώρες Ζωής H | 30000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 43 |
| Τοποθέτηση | ΕΠΙΤΟΙΧΟ |
| Με Διακόπτη | ΝΑΙ |
| Υλικό Κατασκευής | ABS |
| Υλικό Καλύματος | ABS |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.