Περιγραφή
Βασικά χαρακτηριστικά:
- Υλικό: Πλαστικό
- Αριθμός Σειρών: 3
- Αριθμός Στοιχείων ανά σειρά: 12
- Διαστάσεις (ΠxΥxB): 270x490x90mm
Βασικά χαρακτηριστικά:
26,00 € Original price was: 26,00 €.24,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 24,00 €.
Άμεσα διαθέσιμο
Βασικά χαρακτηριστικά:
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Brand | |
| Τοποθέτηση | Επιτοίχιος |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Αριθμός Σειρών | 3 |
| Αριθμός Στοιχείων ανά Σειρά | 12 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μονταρισμένος | Ναι |
| Στεγανός | Όχι |
| Ερμάριο | Όχι |
| Πλάτος | 270 mm |
| Ύψος | 490 mm |
| Βάθος | 90 mm |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.