Περιγραφή
Siemens θερμοστάτης χώρου
με on/off διακόπτη και LED (RAA31.16)
Επίτοιχος θερμοστάτης χώρου τεχνολογίας gas diaphragm με επιλογέα On-Off, ενδεικτική λυχνία led, ποτενσιόμετρο ρύθμισης θερμοκρασίας και βάση στήριξης στον τοίχο
33,00 €
Άμεσα διαθέσιμο
Siemens θερμοστάτης χώρου
με on/off διακόπτη και LED (RAA31.16)
Επίτοιχος θερμοστάτης χώρου τεχνολογίας gas diaphragm με επιλογέα On-Off, ενδεικτική λυχνία led, ποτενσιόμετρο ρύθμισης θερμοκρασίας και βάση στήριξης στον τοίχο
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διαστάσεις | 97mm x 96mm x 35,3 |
| Brand | |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 0,2-2,5A |
| Ονομαστική Τάση | 230V |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 30 |
| Τοποθέτηση | ΕΠΙΤΟΙΧΟ |
| Με Διακόπτη | ΝΑΙ |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.