Περιγραφή
Σπότ χωνευτό ΧΕΝΟΝ παιδικό εσωτερικού χώρου 12V με φιγούρα παπάκι
25,00 € Original price was: 25,00 €.3,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 3,00 €.
Άμεσα διαθέσιμο
Σπότ χωνευτό ΧΕΝΟΝ παιδικό εσωτερικού χώρου 12V με φιγούρα παπάκι
| Χρώμα Βάσης | ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ |
|---|---|
| Τάση Εισόδου | 12V |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | Led-Αλογόνου |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Παιδικό δωμάτιο, Παιδικοί σταθμοί, Παιδοτόποι |
| Διάμετρος Κοπής | 80mm |
| Τάση Voltage | 12V |
| Διαστάσεις | max 195mm |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 43 |
| Τοποθέτηση | ΧΩΝΕΥΤΟ |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU5,3 |
| Με Λάμπα | ΌΧΙ |
| Υλικό Κατασκευής | Συνθετικό-Γύψινο |
| Συσκευασία | 1 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.