Περιγραφή
Λάμπα Led Spotlight MR 16 3X1W Gu10 12v AC/DC Kόκκινο χρώμα ,3 LED, GiakoLED
-Διακοσμητική χρήση
3,00 €
Άμεσα διαθέσιμο
Λάμπα Led Spotlight MR 16 3X1W Gu10 12v AC/DC Kόκκινο χρώμα ,3 LED, GiakoLED
-Διακοσμητική χρήση
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Γωνία Δέσμης Φωτός | 38 |
| Μοντέλο | MR16 |
| Χρώμα Βάσης | Ασπρη |
| Dimmable | ΌΧΙ |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | 80 |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | LED |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διάμετρος | 50mm |
| Ύψος | 53mm |
| Τάση Voltage | 12V |
| Ισχύς WATT | 3 |
| Ώρες Ζωής H | 15000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 20 |
| Τύπος -Σχήμα Λαμπτήρα | DICHROIC MR16 |
| Αριθμός Led Chip | 3 |
| Υλικό Κατασκευής | ABS |
| Συσκευασία | 1 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.