Περιγραφή
Λάμπα Ιωδίνης Dichroic MR16 50W 12V Gu5.3 38′,σε κίτρινο χρώμα 585Lm Glou
1,50 € Original price was: 1,50 €.0,50 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 0,50 €.
Άμεσα διαθέσιμο
Λάμπα Ιωδίνης Dichroic MR16 50W 12V Gu5.3 38′,σε κίτρινο χρώμα 585Lm Glou
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Γωνία Δέσμης Φωτός | 38 |
| Μοντέλο | MR16 |
| Χρώμα Γυαλιού | Καθρέπτης |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Θερμοκρασία χρώματος | Κίτρινο |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | Αλογόνου |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διάμετρος | 50mm |
| Ύψος | 55mm |
| Τάση Voltage | 12V |
| Ισχύς WATT | 50 |
| Φωτεινότητα Lumens | 520 |
| Ώρες Ζωής H | 2000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 20 |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU5,3 |
| Τύπος -Σχήμα Λαμπτήρα | DICHROIC MR16 |
| Υλικό Κατασκευής | Γυαλί |
| Συσκευασία | 10 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.