Περιγραφή
Λάμπα Led Classic A65 12W Ε27 42V AC σε ψυχρό λευκό 6500K, 1100Lm Glou LedArt.
Λάμπα Led Classic A65 12W Ε27 42V AC σε ψυχρό λευκό 6500K, 1100Lm Glou LedArt.
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Γωνία Δέσμης Φωτός | 270d |
| Μοντέλο | ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΛΑΜΠΑ |
| Χρώμα Βάσης | ΛΕΥΚΟ |
| Χρώμα Γυαλιού | ΜΑΤ |
| Dimmable | ΌΧΙ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500Κ |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | 80 |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | LED |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διάμετρος | 65mm |
| Ύψος | 120mm |
| Τάση Voltage | 42V |
| Ισχύς WATT | 12 |
| Φωτεινότητα Lumens | 1100 |
| Ώρες Ζωής H | 30000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 20 |
| Τύπος -Σχήμα Λαμπτήρα | ΚΛΑΣΣΙΚΗ |
| Αριθμός Led Chip | 18SMD |
| Υλικό Κατασκευής | ABS |
| Συσκευασία | 1 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.