Περιγραφή
Λάμπα Led AR111 Dimmable 14W GU10 230V 6500K σε ψυχρό λευκό 6500Κ 800Lm ,Glou LedArt
Λάμπα Led AR111 Dimmable 14W GU10 230V 6500K σε ψυχρό λευκό 6500Κ 800Lm ,Glou LedArt
| Βάρος | 0,03 κ. |
|---|---|
| Γωνία Δέσμης Φωτός | 24' |
| Μοντέλο | AR111 |
| Χρώμα Βάσης | ΛΕΥΚΟ |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500Κ |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | 80 |
| Τύπος Λαμπτήρα για Φωτιστικό | LED |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Εφαρμογές | Οικιακή & Επαγγελματική χρήση |
| Διάμετρος | 111mm |
| Ύψος | 70mm |
| Τάση Voltage | 230V |
| Διαστάσεις | D111mm x H 70mm |
| Ισχύς WATT | 14 |
| Φωτεινότητα Lumens | 800 |
| Ώρες Ζωής H | 25000 |
| Brand | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 20 |
| Τύπος -Σχήμα Λαμπτήρα | Reflector |
| Αριθμός Led Chip | COB |
| Υλικό Κατασκευής | ABS |
| Συσκευασία | 1 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.